Слідчі з'ясували, що злочин планували ще наприкінці 2020 року. До його виконання залучили громадянина України. Адже саме в Україні сербський підприємець і займався бізнесом.

Раніше У Києві викрали бізнесмена із Сербії: відео

Бізнесмен хотів розлучитись з дружиною

Ймовірна жертва планувала розлучитись з дружиною та позбавити її фінансів. Саме тому друга половина і вирішила позбутись чоловіка, перед тим змусивши підписати його необхідні документи. Майбутньому виконавцю злочину передали всю інформацію.

Жінка зазначила, що бізнесмен кілька разів на рік приїжджає до України для контролю діяльності підпорядкованих йому підприємств. За ліквідацію чоловіка обіцяла квартиру в Москві вартістю 2 мільйони доларів,
– пояснили в Офісі генпрокурора.

Українські правоохоронці зімітували викрадення

Вже на початку червня 2021, коли злочин було замовлено, українські силовики провели операцію. Вони зімітували викрадення потерпілого у Києві, а в цей час організатори перебували в Сербії. Вже після цього один з організаторів приїхав в Україну і заплатив за першу частину злочину 10 тисяч доларів. Його затримали на гарячому.

Читайте також Забирали житло померлих і викрадали людей: на Одещині викрили банду шахраїв – фото

Що відомо про викрадення серба

Раніше у ЗМІ з'явилась інформація про те, що викрали бізнесмена Мілована Рогановича. Це сталось 7 червня на Подолі. У мережі навіть опублікували відео моменту викрадення. Бізнесмена силою заштовхали в авто.