Таку думку висловив військовий експерт і блогер Олексій Арестович у коментарі "Апострофу".

"Росія розмиває зусилля з нашого боку, а також – наш єдиний фронт із Парижем, Берліном і Вашингтоном. Путін хоче посварити Париж, Берлін, Вашингтон і Київ між собою. Німці, наприклад, тепер хочуть йому ледь не Нобелівську премію миру дати за те, що бовкнув по телефону Меркель, що він згоден на миротворців", – сказав експерт.

Читайте також: "Захід-2017" несе велику загрозу для України, Польщі та Прибалтики, – експерт

На думку Арестовича, ініціатива Путіна доповнити проект резолюції щодо місії ООН на Донбасі носить демонстративний характер.

Те, що Путін засмикався, показує, що санкції "жим-жим". Особливо перед виборами. І треба домогтися чогось на кшталт послаблення санкцій. І він хоче розмити трохи ці санкції,
– вважає блогер.

А ідея щодо миротворчого контингенту у процесі обговорення може пересварити між собою Україну та членів "нормандського формату". Арестович додав, що також глава Кремля побоюється прийняття у Верховній Раді закону про деокупацію Донбасу.

Читайте також: Як розуміти нову заяву Путіна щодо миротворців ООН на Донбасі: коментар російського політика

"Наприклад, перетворити його з закону про деокупацію в закон про реінтеграцію Донбасу, в якому не обов'язково вказувати агресора. За це ведеться боротьба", – підкреслив військовий експерт.