Про це йдеться у повідомленні пресслужби компанії, інформує 24 Канал. Ці перешкоди значно ускладнюють роботу підприємства та заважають йому реалізувати свій потенціал.

Дивіться також Група компаній "Винниківська тютюнова фабрика" сплатила до бюджету понад 7 мільярдів гривень

З одного боку, "Винниківська тютюнова фабрика" є сумлінним платником податків та робить значний внесок в економіку України. У 2023 році фабрика заплатила в держбюджет понад 7 мільярдів гривень податків та зборів. У 2024 році планувала вийти на 8,5 мільярда, але через постійні перевірки та блокування роботи це стає вже неможливим.

"З іншого боку, дії контрольних органів створюють штучні бар'єри для розвитку фабрики та загрожують її подальшому існуванню. Підприємство вже майже 4 місяці заблоковано постійними перевірками та пресингом силових структур, і це зриває виробничі плани. Ситуація негативно вплинула і на трудовий колектив, понад 700 працівників залишились без роботи та зарплати у важкий воєнний час. Заблоковано і соціальну програму підприємства", – йдеться у повідомленні.

Ситуація, що склалася, вимагає негайного вирішення

Як зазначається, необхідно створити сприятливі умови для роботи сумлінних платників податків та усунути штучні бар'єри для розвитку українського бізнесу.

Важливо, щоб контрольні органи діяли в рамках закону та не чинили свавілля щодо добросовісних підприємств. Адже "Винниківська тютюнова фабрика" має право на чесну конкуренцію та сприятливий бізнес-клімат. Сподіваємося, що влада України зверне увагу на цю проблему та вживатиме заходи для її розв'язання, – наголосили у компанії.

Нагадаємо, за сумою сплачених податків група компаній "Винниківська тютюнова фабрика" щорічно входить до п'ятірки найбільших платників галузі.

На 2023 рік частка продукції, що виробляє група компаній "Винниківська тютюнова фабрика", становить 8,2% на тютюновому ринку України та продовжує зростати.

Група компаній "Винниківська тютюнова фабрика" є виключно виробником тютюнової продукції. Реалізація продукції здійснюється через партнерів-дистриб'юторів по всій країні, яка налічує 23 основні склади, має близько 36 000 точок продажу по всій території України, що становить 75% від національного об’єму тютюнової індустрії. У компанії працює понад 1500 працівників: близько 1100 працівників працевлаштовано на фабриці та понад 500 робітників працює у дистрибуції.

"Україні потрібні сильні та успішні підприємства, які роблять свій внесок у розвиток економіки країни. "Винниківська тютюнова фабрика" має всі шанси стати одним із таких підприємств, але для цього їй необхідна підтримка з боку держави", – додали у компанії.