"Відмова міністра Квіта приймати в українські вузи кримських випускників є прямою диверсією проти майбутнього Криму. Діти, які могли б надійти в наші вузи, народилися в 1997-1998 роках і виросли в незалежній Україні", — написав Тарас Березовець на своєму Facebook.

За словами політолога, кримські випускники не розуміють такого покарання з боку України.

Вони всією душею люблять Україну і саме ці діти є нерозривною ниткою, яка з'єднує минуле, сьогодення і майбутнє. Закликаю прем'єра і президента сказати своє вагоме слово,
— додав він.

Отказ министра Квита принимать в украинские вузы крымских выпускников есть прямая диверсия против будущего Крыма. Дети, ...

Posted by Taras Berezovets on 11 липня 2015 р.

Нагадаємо, цього року Міністерство освіти і науки України змінило умови прийому до ВНЗ випускників з тимчасово окупованого Криму та окупованих територій Луганської і Донецької областей.

У лютому у Сергія Квіта повідомили, що для випускників з непідконтрольних Україні територій створили можливості для завершення навчального року у формі екстернату поза окупованою територією, проходження державної підсумкової атестації, отримання шкільних атестатів, реєстрації та проходження ЗНО й вступу до вищих навчальних закладів України.

Міністерство замовило також бланки шкільних атестатів з розрахунку на весь контингент випускників Донецької та Луганської областей, включно з районами, що тимчасово захоплені російськими військовиками та бойовиками.

Згідно з цими умовами, вступати до українських ВНЗ з російськими атестатами про середню освіту абітурієнти не мають права.