Про це повідомила її сестра Віра Савченко на своїй сторінці в Facebook.

"Цю сторінку веде хто завгодно, але не Надя і не я", — заявила Віра Савченко, розмістивши гіперпосилання на фейкову сторінку своєї сестри.

https://m.facebook.com/public.savchenko/ Цю сторіку веде хто завгодно але не Надя і не я. #fake

Опубліковано Vira Savchenko 29 травня 2016 р.


Раніше вона повідомила про фальшивий Twitter-акаунт Савченко і опублікувала посилання на відео, у якому йдеться, що її сестра померла в лютому 2016 року в російській в'язниці, а в Україну приїхав її двійник.

http://videochart.net/video/2j449.39862903713abafb73439372e8ca https://m.youtube.com/watch?v=MiahoVDsnk4 "Та ли Савчен...

Опубліковано Vira Savchenko 28 травня 2016 р.


"Люди, я звичайно була готова до хвилі лайна, що повалить на нас з Надею звідусіль... але щоб так. Ні, звичайно ж, несправжня Надія повернулася в Україну і мене, Віру, підмінили в той вечір — ніч, коли мене ловив кримінальний розшук РФ... Але страшно те, що ці тварини сміють говорити, що Надя померла в лютому 2016-го. Чуєте, ви? Мразі! Не дочекаєтесь!" — написала вона.

Нагадаємо, після майже двох років у російському полоні, де суд засудив її до 20 років позбавлення волі, Надія Савченко повернулась на Батьківщину. Її обміняли на засуджених в Україні російських ГРУшників Олександра Александрова та Євгена Єрофеєва.

Дивіться карикатуру тижня: Повернення Савченко