Вітчизняний дизайнер вирішив поекспериментувати. Зробив у камені отвори, які стали своєрідною канвою для нитки та утворили візерунок - українську вишивку. Тим самим в Україні зафіксовано новий рекорд.

“Рекорд - вишивка на меблевій гарнітурні з каменю. Рекорд складався в кількості отворів - 164 тисячи і довжині тієї ж нитки, яка представлена у вигляді малюнка - 14 км нитки”, - каже експерт Національного реєстру рекордів України Віталій Зорін.

Меблів з каменя до цього не робили - кажуть фахівці. Використаний матеріал для них - коріан. Нанести українські орнаменти дизайнера надихнула історія та різнобарв`я вишивки.

“Колекція складається з обіднього гарнітуру - столу і 4 стільців, вітальні-журнальній столик, диван, крісло і рецепшн”, - каже дизайнер Ярослав Галант.

Вишивка на меблях - ручна праця. Аби зробити колекцію, знадобилось три місяці. Фахівці переконують - матеріал практичний у використанні. Хоч і дуже важкий - квадратний метр - 23 кілограми. Стілець, наприклад, важитиме 40. Ціну ж нового рекорду поки не називають. Проте переконані, така прикраса інтер'єру дешевою не буде.