Про це Віталій Кличко написав у своєму телеграм-каналі. Мер Києва також розповів про основні особливості нової рекреаційної зони.

Дивіться також Відбудувати Україну – це зробити європейські реформи, – Кличко на Київському безпековому форумі

"Сьогодні створюємо, як ви знаєте, нову рекреаційну зону, на яку вже очікують багато киян. Вона з'єднає між собою парк Наталка, набережну та острів Оболонський, куди вестиме новий пішохідний міст. У рамках облаштування зони поруч, на вулиці Прирічній, зводимо паркінг – і для безпеки, і для комфорту відвідувачів. Його підземна частина буде укриттям під час повітряних тривог. А наземна – спортивною зоною відпочинку", – заявив Віталій Кличко.

Мер Києва також наголосив, що зелені зони – це, зокрема, і місця психологічної реабілітації, що важливо під час війни.

"Ми робимо все, щоб навіть у складних воєнних умовах життя киян було комфортним і безпечним. Парки і зелені зони – це місця, зокрема, і психологічної реабілітації та відпочинку киян", – зазначив Віталій Кличко.

Як виглядатиме рекреаційна зона в Оболонському районі Києва: дивіться відео

Раніше Віталій Кличко повідомляв, що будівництво пішохідного мосту на Оболонський острів ведеться за кошти, які виділила Києву в якості допомоги Метрополія Великого Парижа. Це цільові кошти, які можна використати лише на цей проєкт.