"Мельниченко виконував чиюсь команду. Я думаю, що Сполучених Штатів Америки. Хто зазіхає на Україну, хто весь час втручається найгрубішим чином у наші внутрішні справи? Я думаю, що саме це завдання він виконував", — сказала Наталія Вітренко в ефірі телеканалу ТВі.

"Я не вірю цим записам! Я просто їм не вірю! Я переконана, що вони змонтовані. І я переконана, що це зроблено з однією метою: потрібно було отримати ручне керування Україною. Тому потрібно було залякати Президента настільки, щоб він став ручним, і тоді легко керувати всією країною", — заявила Вітренко.

На її думку, жодних доказів провини Кучми в Мельниченка немає. Лідер ПСПУ висловила подив тим фактом, що екс-майора досі не притягнули до кримінальної відповідальності.

"У мене сьогодні питання до Генеральної прокуратури й СБУ: якщо Мельниченко сьогодні заявляє, що він знав про замовника, чому його не притягують до кримінальної відповідальності? Адже є Кримінальний кодекс України, 396 стаття цього кодексу, за яким кожен, хто знав про злочин, зобов’язаний про це повідомити, якщо в нього є якась додаткова інформація", — заявила Вітренко.