Про це 24 каналу розказав командир підрозділу аеророзвідки Дніпро-1 Дмитро Подворчанський. Він анонсував дуже багато сюрпризів для росіян, які "потішать" їх вже незабаром.

Зверніть увагу У росіян проблема з розвідкою та корегувальниками вогню, – експрацівник СБУ

Насамперед це пов'язано зі швидкою та якісною роботою українських сил, зокрема й аеророзвідки.

Ми вміємо дуже швидко робити reverse engineering (зворотну розробку – 24 канал), розбирати ворожі БпЛА, знаходити ті речі, які можуть допомогти нам, і встановлювати їх на свої дрони,
– пояснив Подворчанський.

Разом з тим він зауважив, що не потрібно недооцінювати ворога навіть тоді, коли він використовує безпілотники з примотаним фотоапаратом та пляшкою. Російські "Орлани" справді не можна порівнювати із закордонними дронами, і багато наших БпЛА теж кращі за ворожі.

Дійсно, у контексті технологій Росія має чимало проблем, які часто можуть викликати посмішку, адже незрозуміло, як у 2022 році можна використовувати таку "радянщину". Однак вона хоч якось, але працює. Ті самі "Орлани" все ж можуть літати, бачити та корегувати, в результаті чого по нас "прилітає".

"Тому не треба недооцінювати противника, треба вчитися. Якщо в них є хоч щось, що вони зробили краще за нас, це треба перейняти, зробити у нас і бути кращими за них. Це наш головний принцип", – підсумував розвідник.

До теми – огляд російського безпілотника "Орлан-10" з пляшкою та камерою Canon: дивіться відео