А також відвозить своїх льотчиків тренуватися на білоруській авіації. Про це 24 каналу розповів військовий експерт Сергій Жданов.

Увага Ворог досі боїться залітати на територію України: якими ракетами атакує і скільки збивають ЗСУ

"Зараз дуже ретельно тренуються російські льотчики на білоруських літаках. Розвідники постійно патрулюють в повітрі та збирають інформацію по цілях на нашій території", – повідомив Жданов.

Що росія приганяє до білорусі

За його словами, росія перекидає до білорусі ракети комплексів С-300, С-400 та ракети для літаків. Загалом, лише озброєння такого типу, про важку артилерію навряд чи мовиться.

росіянам дешевше та вигідніше пригнати це залізницею. Вона дозволяє за короткий термін перекидати великі обсяги важкого озброєння,
– сказав Жданов.

Однак надсилати літаками особовий склад та якесь специфічне озброєння – цілком можливо, додав фахівець.

І наголосив, що не варто забувати, що там є ракетна бригада "Іскандерів", яка очікує наказу.

росіяни бояться залітати в Україну

Речник Командування Повітряних Сил ЗСУ Юрій Ігнат розповідав, що росіяни вже 2 з половиною місяці не залітають в український повітряний простір. Ворог змінив свою тактику: діє з території білорусі, росії, Чорного та Каспійського морів. Звідти окупанти запускають різні типи крилатих ракет.

Відомо також, що ворог використовує свою авіацію для обстрілу мирного населення, нещадно скидаючи ракети на наші міста. Зараз Україна фактично перебуває у "підкові" авіації окупантів. Так, російська авіація працює довкола України від білорусі і фактично до острова Зміїний.

Водночас ЗСУ можуть знищувати ворожу авіацію лише тоді, коли вона увійде у зону ураження нашої ППО. Станом на сьогодні ми маємо на озброєнні комплекси С-300. Вони здатні уражати цілі на відстані до 70 кілометрів.

До теми – у Defense Express пояснили, чи закінчуються ракети в росіян: відео