Все сталося ось на заправці поблизу Житомира. Двоє чоловіків у військовій формі поверталися з полігону. А коли зупинилися тут, жінка почала знімати їх на телефон. Це військових обурило і вони вимагали видалити фото. Але жінка відмовилася.

Фото жінка встигла зробити, поки чоловіки не звернули на неї увагу. На ньому – військовий комісар Бородянського району Антон Шаповал та його заступник Юрій Карпенко. Вони прямують до авторки світлини.

Вони кинулися до неї, намагаючись відібрати телефон. І в ході спочатку словесної суперечки, потім штовханини, виник конфлікт, жінка намагалася заховатися в автомобілі, її намагались витягти,
— розповіла речник УМВС України в Житомирській області.

Цю жінку, про яку розповідають у міліції, звати Юлія. Вона – волонтер. Збирає допомогу для бійців АТО. За словами Юлії, її зацікавило, звідки у водіїв дорогий джип із військовими номерами.

Та найбільше волонтерку обурило те, що чоловіки сідали за кермо – напідпитку. Військові ж це заперечують, як і те, що підняли руку на жінку. Антон Шаповал каже, усіх деталей вже не пам’ятає, але згадує з іронією.

Сама потерпіла вже зняла побої і чекає на висновок судово-медичної експертизи. Говорити на камеру та показувати відео конфлікту вона відмовляється. Каже, боїться, що це зашкодить збору допомоги для бійців АТО. Деталі розповідає її товариш – волонтер Георгій Тука. Він був один із перших, кому Юлія розказала про скандал.

Один намагався витягнути спочатку за руки, він її тягав-тягав, нічого в нього не вийшло. Тоді долучився другий, почав за ноги її тягати. Штовхнули, вона впала, і один із них штовхнув її ногою. Коли вона вже лежала. В цей час почала знімати відео дитина. Вони побачили, що знімає дитина, почали по заправці ганятися за дитиною. врешті-решт вони забрали ключі від юліної машини. Сіли на своє авто й поїхали,
— згадує Георгій.

Показувати це відео в міліції – відмовляються. Кажуть, таємниця слідства. Натомість пан Шаповал переконує, його камери не зафіксували. Бо штовхав жінку не він, а хтось із натовпу на заправці.

Чоловік почав захищати нас і штовхнув. Власне кажучи це відео є у слідчих. На цьому відео дійсно видно хто кого штовхав. Як штовхав. І мене на цьому відео немає,
— виправдовується військовий.

Керівництво заправки каже, про скандал дізналися, коли вже приїхала міліція. Їй віддали відео з камер спостереження. Утім, переконують, самої сутички між волонтеркою та військовими там немає, бо все сталося на стоянці, де камери не встановлені.

За фактом хуліганство в міліції відкрили кримінальну справу. Якщо провину військових доведуть, їм світить до 4-х років за ґратами. Водночас у військовій службі правопорядку вже завершили розслідування. Звільнити й позбавили військового звання - підполковника Шаповала та майора Карпенка. Таке наказали у Генштабі.