Як повідомив з місця надзвичайної події начальник Управління комунікацій та преси МО України полковник Олексій Чернобай, станом на 14:00 9 жовтня осередки пожежі на військових складах біля Ічні вдалось локалізувати.

Читайте також: Вибух на військових складах поблизу Ічні: що там сталось і хто у тому винен

Інтенсивність вибухів продовжує зменшуватись, над територією складів спостерігається задимленість, лунають поодинокі вибухи,
– повідомляють у Міноборони.

Зважаючи на те, що задимленість над військовими складами біля Ічні дещо послабилась, над місцем надзвичайної ситуації вирішили провести аеророзвідку.

Вранці 9 жовтня Україну сколихнули нові вибухи на військових складах. На території 6-го арсеналу Міноборони біля Ічні на Чернігівщині сталась пожежа і почали вибухати боєприпаси.

У 30-кілометровій зоні над Ічнею закрито повітряний простір, припинено рух поїздів і перекрито низку доріг. Відомо, що по допомогу до медиків звернулись 63 людини. Більшість скаржаться на погане самопочуття через сильну задимленість, спровоковану пожежею біля вибухів на військових складах.

У Службі безпеки України заявили, що розглядають версію про можливу диверсію на складі боєприпасів Чернігівщини. Військова прокуратура почала розслідувати вибухи на арсеналі поблизу Ічні як службову недбалість.

Раніше у Чернігівській ОДА повідомили, що евакуації підлягають приблизно 19 тисяч місцевих жителів. Станом на обід вівторка з прилеглих населених пунктів евакуювали приблизно 12,5 тисяч місцевих жителів.

Дивіться відео про вибухи на військових складах біля Ічні 9 жовтня: