Жодна із сторін не права і на цьому не виграє. Побачимо репутаційні втрати. Люди думатимуть: "Що буде тоді, коли вони прийдуть до влади, якщо вже зараз сваряться? Те саме, що і за часів Ющенка та Тимошенко, коли помаранчеві скублися між собою". Найгірше, що зараз робить Гриценко - відроджує політичний міф про недоговороспроможність постпомаранчевих. Бачимо конфлікт не уживання. Зрозуміло, що він по натурі - конфліктна людина. Досить часто ображається на колег. Але треба було спробувати цього разу тихо піти, а не кидатися багнюкою один в одного, - сказав Андрій Золотарьов в коментарі Gazeta.ua.

Експерт вважає, що лідер фракції "Батьківщина" Арсеній Яценюк не може у законодавчий спосіб змусити Гриценка скласти мандат.

"Тому влада буде надалі користатися цими розбірками - буде їх роздмухувати. Можна зливати якусь інформацію, зіштовхувати лобами, грати на амбіціях. Далі процес буде йти за рахунок внутрішніх ресурсів. Владі треба буде лише тиражувати заяви Гриценка чи "Батьківщини", - зауважив Золотарьов.

Читайте також: Я залишаюся в опозиції, - Гриценко

Нагадаємо, народний депутат Анатолій Гриценко повідомив, що виходить з фракції ВО "Батьківщина" через те, що не може впливати на рішення фракції.