"Міліція, продовжуючи переслідування активістів Майдану та Автомайдану, провокує до нового витку ескалації конфлікту та зростання напруги в суспільстві. Замість того, щоб шукати винних у зникненні та катуванні одного з лідерів Автомайдану Дмитра Булатова, міліція намагається зробити злочинця з нього та звинувачує у нібито організації масових заворушень", - йдеться у повідомленні прес-служби.

За словами УДАРу, міліція не виконує свої безпосередні функції.

"Влада дійшла до найвищого ступеню цинізму. Замість того, щоб виконувати свої безпосередні функції із захисту громадян, подібним переслідуванням активістів міліція вкотре довела, що є каральним та репресивним органом. Ми вимагаємо припинити такі безчинства", - сказав Кличко.

Лідер "УДАРу" наголосив, що влада замість того, щоб дійсно амністувати тих активістів, які раніше були затримані та заарештовані, бере в заручники нових.

"Сьогодні режим Януковича вже навіть не приховує, що, по суті, не збирається припиняти війну, яку оголосив власному народу", - додав політик.

Нагадаємо, сьогодні МВС оголосило у розшук активістів Євромайдану та Автомайдану. Зокрема, шукають Олексія Гриценка, Сергія Кобу та Дмитра Булатова.

Активіста Автомайдану Дмитра Булатова, який зараз лікується у клініці "Борис" після жорстоких катувань, намагаються арештувати.