Про це йдеться в офіційному зверненні Віктора Януковича до громадян України.

Президент висловив жаль з приводу смерті капітана Внутрішніх військ Дмитра Дунця, у якого сьогодні зупинилося серце від перенапруження. Окрім того, він згадав, що “цими днями Україна прощалася із загиблими в цьому протистоянні молодими людьми”.

“І кожен із нас запитує - в ім'я чого страждають люди? Чому політики не закликають до миру, спокою та порозуміння, а навпаки - розбурхують ще більше настрої своїми невиваженими і безвідповідальними заявами, думаючи про власні рейтинги більше, ніж про життя та здоров'я людей”, - зазначив глава держави.

“У процесі переговорів з мирного врегулювання протистояння ми дійшли конкретних домовленостей з представниками опозиції. Усі зобов'язання, які влада взяла на себе, ми виконали. В тому числі парламент ухвалив Закон про амністію, який гарантує учасникам протестів свободу та звільнення тих осіб, які були затримані під час конфліктів”, - наголосив Янукович.

Та, на його думку, “опозиція продовжує нагнітати ситуацію, закликає людей стояти на морозі задля політичних амбіцій кількох лідерів”.

“Нема майбутнього у держави й народу, якщо політичні інтереси окремих груп поставлені вище існування самої України”, - вважає президент.

Янукович пообіцяв зважати на потреби і прагнення людей, “враховуючи ті помилки, які бувають у кожної влади, бо ж помилок не припускається лише той, хто нічого не робить”.

Нагадаємо, Президент України Віктор Янукович від сьогодні перебуває на лікарняному. У нього грип і висока температура.