"Керівництво СІЗО підтвердило, що сьогодні близько 7:00 з порушеннями чинного законодавства Юлія Володимирівна була етапована в Качанівську колонію. Це офіційно підтвердило керівництво слідчого ізолятора", — сказав Власенко.

За його словами, керівництво СІЗО також підтвердило, що Тимошенко "була донесена до автозаку на руках співробітниками слідчого ізолятора". Він також акцентував увагу на тому, що захисту екс-прем’єра повідомили, що зміни запобіжного заходу щодо другого арешту не було.

"А це означає, що пенітенціарна служба порушила закон, тому що в постанові Шевченківського райсуду про так званий другий арешт було чітко вказано, що Тимошенко повинна утримуватися у Київському слідчому ізоляторі", — зазначив захисник.

За його словами, у четвер засідала комісія, яка розподіляє, де і хто повинен відбувати покарання.

"Це нібито відбувалося в робочий час, це повна неправда", — сказав він.

Захисник зазначив, що в четвер ввечері його запевнили, що "ніхто не збирається Юлію Володимирівну нікуди переводити, тому, що немає для цього жодних підстав".

"Проте вночі була команда цього нелюда, якого всі чомусь називають Президентом, і ця команда була швидко виконана", — зазначив він.

Я багато думаю про те, в чому ж найбільша проблема. І дедалі міцніше схиляюсь до того, що вона у невпинному зростанні толерантності до брехні. Мало того, що всі - від простої людини до "глави держави" - можуть дозволити собі нахабно брехати, так ще й звинувачувати в брехні тепер вважається поганим тоном, навіть якщо ця брехня найнахабніша і найвідвертіша.

Ось ці товариші вчора казали, що етапувати нікого нікуди не будуть, точно знаючи, що брешуть. Потім вони прийшли додому, обіймали своїх дітей і внуків, їхні дружини і чоловіки їм робили каву і цілували в лоба, і ніхто не сказав: що ж ти брешеш, суко, ти ж під Богом ходиш.

Otar Dovzhenko

Власенко уточнив, що екс-прем’єра вивозили в спеціальному медичному автомобілі, оскільки, згідно з медичними показами, вона не може перебувати в положенні сидячи.

"Тому її повезли лежачи", — сказав він.

Відповідаючи на питання про подальші плани захисту Тимошенко, Власенко сказав: "Захист прийматиме всі необхідні юридичні заходи для захисту прав Юлії Володимирівни. Але ви бачите, що юридичні заходи тут не мають жодного сенсу".