Каже, його підзахисна хвора на бронхіт, лежить у ліжку. Аби підтвердити свої слова - показав журналістам медичну довідку, яку потім поніс слідчому. Власенко також повідомив, що сьогодні подасть апеляцію на рішення Печерського райсуду Києва про законність підстав для порушення "газової справи".

“На жаль, вчора надто багато часу я витратив на спростування тієї недостовірної інформації, яку розповсюджує Генеральна прокуратура, про те, що Тимошенко, нібито, ухиляється від слідства. Тому ми сьогодні закінчуємо апеляцію, вона практично готова - там залишилися технічні моменти. Я підписую цей документ у Юлії Володимирівни і ми його сьогодні подаємо”,- сказав захисник Тимошенко Сергій Власенко.

Разом з тим, він здивований заявами Генпрокуратури про завершення слідчих дій у цій справі. Каже, допит Тимошенко ще не завершений.

“Допит Тимошенко ще не завершений. Я можу сказати, що на протоколі. До речі, це не єдиний допит Тимошенко. Її не допитали перед порушенням справи, що взагалі виглядає абсурдним. Тобто, людину в чомусь звинувачують, але вони вважають за непотрібне її опитати. Так от, Тимошенко допитували один раз, і за вимогою слідчого цей допит було перервано. Тобто Тимошенко навіть не допитали”, - каже Власенко.

Про завершення слідства, нагадаємо, напередодні заявив заступник генпрокурора Ренат Кузьмін. Він також додав, що справу не можуть передати в суд, через те, що Тимошенко та її захист надто довго ознайомлюються з матеріалами. Це вже третя справа, порушена стосовно екс-прем’єрки. Їй інкримінують перевищення службових повноважень під час підписання “газових контрактів” з Росією у 2009 році.