"Прокуратура ініціює допит лише тих людей, які, будучи повністю залежними від прокуратури, говорять тільки те, що потрібно Генеральній прокуратурі, але все одно зі слів третіх - четвертих-п‘ятих, або десятих осіб. Тих же свідків, яких допитала Генеральна прокуратура і які чітко зазначили, що ніяких конфліктів не було, що не було ніяких натяків на погані стосунки між керівництво ЄЕСУ і керівництвом ІСД, прокуратура просто відмовляється допитувати у публічному режимі. Саме тому захист ініціює допити цих свідків", - пояснив позицію захисту Сергій Власенко.

Він вкотре поскаржився на те, що захисту Юлії Тимошенко не надають матеріали справи для ознайомлення, повідомляє прес-служба "Батьківщини".

Власенко наголосив, що сьогодні під час допиту у досудовому розслідуванні такого права позбавили й потерпілу сторону - дітей загиблого Євгена Щербаня.

"Упродовж багатьох місяців захист має доступ лише до шести томів матеріалів справи із більше ніж 50-ти. Тому ми робимо, так би мовити, свій аналіз і свої заключення, виходячи із того, що ми бачили і що ми чуємо у судових засіданнях", - підсумував Сергій Власенко.

Нагадаємо, на думку захисника Юлії Тимошенко Сергія Власенка, у розслідування немає реальних доказів причетності екс-прем'єрки до вбивства Євгена Щербаня, тому справу мають закрити.