"Є дуже гарний приклад. Ви сідаєте в літак, а авіакомпанія вам каже: "Дуже хороший літак. У нас є питання з пілотами – такі собі, але літак дуже хороший". Ви сядете в такий літак? Я – ні. І Тимошенко не хоче сідати в такий літак", – порівняв захисник Тимошенко ситуацію з лікуванням екс-прем'єра у лікарні "Укрзалізниці".

Також він заявив, що "коли Тимошенко передавали так звану інформовану згоду на лікування, там побічних наслідків на дві сторінки, в тому числі параліч, інші цікаві речі".

Власенко переконаний, що якби держава в особі Президента мала на меті забезпечити лікування Тимошенко, то допустила б Поліщука чи німецьких лікарів до лікування.

Нагадаємо, вчора, 22 квітня, екс-прем'єра Юлію Тимошенко перевели з Центральної клінічної лікарні № 5 в Харкові в Качанівську виправну колонію.

Водночас, у партії "Батьківщина" заявили, що Юлію Тимошенко привозили до лікарні "Укрзалізниці" не для того, щоб лікувати, а лише для того, щоб оголосити на всю країну, що вона знову відмовилася від лікування.