Про це він написав у Facebook.

"Шановні абоненти! Повідомляємо вас про те, що відповідно до розпорядження в.о. голови міської адміністрації про негайне переривання відкритої трансляції в кабельних мережах провайдерів телевізійних каналів: 1 +1, Перший Національний, СТБ, Парламентський канал РАДА, Business, ICTV, ЧП.INFO, ТРК Чорноморська, 112 Україна, Україна, 5 канал, UBR, Інтер - 9 березня з 21:00 вони були виключені з усіх відкритих (аналогових) пакетів у м. Севастополь”, - йдеться в повідомленні, яке отримали джерела Селезньова в Севастополі.

Читайте також: Телевізійна окупація: Кремль почав "замилювати" очі кримчанам

Агентство УНН знайшло підтвердження цієї інформації. Зокрема, філія компанії "Воля" отримала вчора таку вимогу і була змушена з 21:00 перервати ретрансляцію перерахованих телеканалів в аналогових мережах Севастополя.

Нагадаємо, вчора у кримському ефірі з українських телеканалів залишився тільки Тоніс. Всі інші або відключені або замінені на російські.

Віце-прем'єр кримського уряду Ольга Ковітіді запевняє, що збої у трансляції українських каналів у Сімферополі викликані технічними причинами, ніхто навмисне не відключав їх.