Згодом виграні гроші та символічний чек на пам’ять переможець отримав із рук представника лотерейного оператора на тій же заправці.

Зі слів переможця, купувати лотерейні білети він розпочав нещодавно. Каже, діти вмовили купити кілька білетів, бо вірили, що йому обов’язково пощастить. Завжди з цікавістю спостерігали, як той стирає захисний шар білета.

В цей день вийшло так, що я був сам без дітей. Вирішив взяти лотерею, стер шар, а там виявилася виграшна сума. Донька займається професійно танцями, цього року вона пройшла відбір на чемпіонат світу. За ці гроші вона представлятиме нашу країну в Іспанії. А лотереї й знайомі купують, пробують, борються, родичі практично всі вже беруть участь, і ми будемо далі грати. Дякую лотереї, дякую "М.С.Л.",
– поділився переможець миттєвої лотереї "ТУДИ-СЮДИ" Денис Романенко.

Подарунок від лотерейного оператора отримав і продавець АЗК, який продав щасливий білет.

"Я був радий за цього хлопця, це хороша людина, він в нас кожного дня заправляє авто", – розповів працівник АЗК КLО Ігор Дячук.

Наразі лотереї користуються великою популярністю на автозаправках, розповідають в оператора державних лотерей "М.С.Л.". Результат участі в миттєвих лотереях можна дізнатися одразу після покупки. Достатньо стерти захисний шар на білеті. Невеликі виграші виплачуються одразу на касі АЗК, а у випадку великої суми переможцю потрібно звернутись до лотерейного оператора.

50 гривень, 100 гривень, декілька тисяч – таких виграшів трапляється, звичайно, частіше. Наразі на автозаправках КLО можна виграти максимум 3 мільйони гривень, це джекпот лотереї "Лото-Забава",
– пояснив керівник PR-відділу "М.С.Л." Ігор Садовий.

За останні пів року це вже другий крупний виграш в миттєву лотерею компанії "М.С.Л.", придбану на автозаправці. Влітку 20-ти річний кур’єр з Києва виграв пів мільйона у лотереї "Карти в руки".