Про нову поліцію

— У київських поліцейських є нагрудні камери і тепер будь-який хам і негідник не зможе розповідати, що на нього напали співробітники поліції. Навпаки, всі ці відеозаписи будуть публікуватись. Відео, де є посадовець помічений у таких діях, буде одразу оприлюднено.

Закон про фото- і відеофіксацію порушень на дорозі

— Задача фіксації – зменшити аварійність на дорогах. Якщо водій протягом року тричі порушить правила руху по незначним моментам, то вводиться поняття штрафних балів. Не буде необхідності платити штраф тричі, прийде повідомлення, що це вже третє порушення, також можна буде переглянути в інтернеті відео цих порушень. Якщо водій не згоден з тим, що на нього складено адміністративний протокол, то може оскаржити це в суді.

Особливості нового закону про порушення

— Тепер штрафи в Україні будуть однією цифрою, а не так, як раніше було за перевищення швидкості 255-510 грн. Відповідно до нового закону будуть робити нові електронні системи баз даних, які дозволять максимально контролювати оплату штрафів.

Про систему отримання прав

— Система МРЕО, де здають на права чи переоформлюють авто, буде повністю реформована. Будуть нові люди з високими зарплатами і буде запроваджуватись електроніка для перевірки знань.