Прототип довжиною 399 сантиметрів вміщує шістьох пасажирів і пересувається на електротязі: запас ходу новинки становить 300 кілометрів.

Силова установка — це електромотор потужністю 85 кіловат і літій-іонні батареї ємністю 40 кіловат на годину. При використанні спеціальних станцій заряд акумуляторів можна поповнити приблизно за годину. З нуля до ста кілометрів на годину компактвен розганяється за 11,5 секунди, а його максимальна швидкість — 140 кілометрами на годину.

При цьому, завдяки використанню електричної силової установки, в салоні New Bulli відсутній центральний тунель, що дозволило розробникам розмістити три посадочні місця у першому ряді. До того ж, платформа цієї моделі готова і під встановлення компактних 1,0- і 1,4-літрових моторів, що може говорити про наміри Volkswagen запустити новинку в серійне виробництво.

Стильний автомобіль отримав розстібні бічні двері і систему трансформації салону, що дозволяє організувати ззаду спальне місце. Максимальний обсяг багажника — 1600 літрів.

Всією бортовою електронікою у компактвені можна керувати за допомогою спеціального додатка для планшета iPad, який можна встановлювати на рухомій платформі на передній панелі, а музичну систему для новинки розробляла компанія Fender — легендарний виробник гітар.
Фото — АвтоЛента, autokadabra.ru