Представлений концепт має доволі нескромні габарити: довжина - 4846 мм, ширина - 2029 мм, висота - 1735 мм. Тож можна припустити, що серійний паркетник буде більшим від Touareg.

Дизайн у новинки доволі оригінальний - тут чимало гострих граней та прямих кутів. Радіаторна решітка розтягнена на всю довжину передка і маскує фари, а ззаду - похилий дах, як в автомобілях типу купе.

Салон у концепту 5-місний, однак серійні версії будуть доступні й у 7-місних модифікаціях. Варто відзначити мінімалістичний стиль та заміну звичних клавіш кліматичної системи сенсорним дисплеєм.

Volkswagen Cross Coupe GTE оснащений 3.6-літровим бензиновим V6 та двома електромоторами. Загальна віддача - 355 конячок і 500 Н·м, які можна передавати на передню, задню або ж обидві осі за допомогою 6-ступінчатого "робота".

Гібридна система має чотири режими роботи: екологічний, комфортний, спортивний та зимовий. Кожен з них серйозно впливає на поведінку авто. Скажімо, у "спортивному" задіяні всі агрегати, що дозволяє розігнатися до "сотні" за 6 секунд. А в "екологічному" кросовер рухається виключно на електротязі, запас ходу - 32 км. А в "комфортному" можна досягти витрат бензину 3,6 л на 100 км в комбінованому циклі.