"Є 1 400 000 квитків, які поступають у продаж. Сьогодні у нас є 600 тисяч оригінальних заявок, кожна людина може вибрати енну кількість квитків. Теоретично - це 76. Якщо ця кількість буде меншою, шляхом простого множення, ми розуміємо, що буде проведена лотерея, сліпа лотерея, комп’ютерна лотерея, в результаті якої щасливчики зможуть потрапити на Євро-2012", - каже керівник Місцевого організаційного комітету "Євро-2012 Україна" Маркіян Лубківський.

Через великий інтерес до футболу, сьогодні виникли проблеми із сервером, де можна придбати квитки. Фахівці пояснюють, система не витримала такого напливу відвідувачів. Найближчим часом, обіцяють, ситуація унормується. Та попри технічні проблеми, в Україні вже з'явилися перші володарі чотирьох квитків на Євро-2012. Ними стала родина з Білої Церкви, що під Києвом.

"Я зареєстрував себе. Дружина каже: "Зареєструй мене". Зареєстрував її. Через день вона мені телефонує і каже: "Ми виграли квитки на Євро". Я кажу: "На фінал?" Вона: "Ні. На жаль. Лише на перший матч збірної України", - каже володар перших чотирьох квитків Павло.

Спроби купувати квитки на Євро українці можуть робити протягом місяця. Саме до останнього дня березня працюватиме відповідна опція на сайті УЄФА. Старт продажу квитків на офіційному сайті Україна дала у вівторок о 17:00. Коштуватимуть вони від 300 до 6000 гривень.