Разом з волонтерами виїжджаємо з Києва у Сєвєродонецьк в п'ятницю 13-го, проте настрій бойовий, адже потрібно доставити допомогу.

Дорога не легка, щоб доїхати до місця призначення потрібно подолати місцями небезпечний шлях. По дорозі до Сєвєродонецька зруйнований міст.

Волонтери радяться, як краще перетнути ще один зруйнований міст.

Переїзд через міст дуже небезпечний, особливо для автомобіля повного гуманітарної допомоги. Точність надважлива - сантиметр в право чи в ліво може коштувати життя.

Діставшись місця призначення волонтери одразу ж починають розвантажувати автомобілі. В подвір'ї Сєвєродонецького шпиталю кипить робота.

Лікарі шпиталю приймають гуманітарну допомогу та вирішують де її розташувати.

Поки розвантажують автомобілі, водій нарешті має хвилинку щоб відпочити після важкої дороги.

Обов'язковою і важливою процедурою є заповнення волонтерами актів прийому-передачі гуманітарної допомоги, щоб впевнитися, що допомогу в майбутньому ніхто не зможе перепродати.

Приміщення та медичне обладнання лікарні досить застаріле. Відвідувачів майже немає, хоч і лікарня заповнена на 97%. Місць в лікарні всього 640, проте лікарі кажуть, що у разі надзвичайної ситуації шпиталь легко розширюється.

Наступна зупинка волонтерів місто Щастя та місцева ТЕС.

Біля самого виїзду з міста розташований блокпост українських військових. За кілометр від цього місця вже розташовані позиції сепаратистів.

Разом з волонтерами дісталися до ТЕС. Знімати тут можна не всюди. Вдячність за привезену допомогу військові пригощали волонтерів гарячим супом з салом.

Військові продемонстрували докази використання терористами заборонених боєприпасів.

Волонтери привезли для снайперів спеціальні костюми " кікімора". Примірка пройшла успішно.

Після ТЕС вирушили до лікарні міста Щастя. Приміщення пошкоджене в наслідок обстрілів, проте лікарня продовжує працювати.

Лікарі тут працюють в екстримальних умовах. Це одразу ж можна побачити по пошкодженим автомобілям швидкої допомоги. Військові постійно ремонтують автомобілі.

Так кожні вихідні через зруйновані мости та важку дорогу волонтери везуть допомогу в зону АТО.