Детальніше 24 каналу розповіла волонтерка Анна Левчук. Вона вважає, що складно назвати цю ініціативу штабом чи організацією. Це просто групка людей, яка допомагає нашим Збройним Силам.

До теми Легендарний Кантона підтримав паб у Львові, який названий на його честь

"Все почалось із трьох людей і кішки"

Окрім волонтерки, у "штабі" в закладі працює брат її хлопця Микола Драбина та його дружина Катерина. Також їм дуже допомагає Роман Заболотний.

Все почались із трьох людей і моєї кішки (яка у нас на усіх звітах). Однак ми почали розростатися,
– поділилася Левчук.

Вона розповіла, з укомплектуванням аптечок почав допомагати Юрій Нестор, із замовленням медицини – Володимир Притула.

Окрім цього, дуже допомагають водії, які доїжджають у всі найгарячіші точки – Іван та Ярослав Мацько, Дмитро Свищ.

Чи приєднуються люди до волонтерства

За словами волонтерки, природно в людей з'являється втома від війни, закінчуються фінансові ресурси, адже багато українців втратили роботу. Тому фінансова підтримка значно зменшилася.

"Багато людей досі хочуть долучитися фізично, але оскільки не займаємось плетінням сіток чи перевантаженням фур, тому фізичної допомоги нам не потрібно. Однак фінансової ще потребуємо", – пояснила Левчук.

Що найбільше потрібно нашим бійцям

У дефіциті, як зауважила волонтерка, дуже багато всього. Те, що потрібно, не так легко дістати, як часто думають.

Стереотип про те, що якщо "ти волонтер, то опублікував пост у фейсбуці, тобі надіслали гроші, ти десь замовив і все" (є хибним – 24 канал),
– відзначила Левчук.

Вона пояснила, навіть кожен складник аптечок (які є основною сферою волонтерів) може їхати з різних країн, потім їх комплектують разом.

Найскладніше зараз діставати бронежилети та каски. Вони їдуть з різних держав, деякі країни забороняють їх вивозити. Окрім цього, дуже багато неякісного спорядження.

Як у львівському пабі допомагають ЗСУ: дивіться відео

Кантона підтримав львівський паб: що відомо

  • Легендарний ексфутболіст збірної Франції Манчестер Юнайтед Ерік Кантона у своєму інстаграмі згадав львівський паб, який назвали на його честь – Cantona.
  • Заклад перетворили з пабу на волонтерський хаб, де допомагають Збройним Силам України. Окрім цього, далі продовжують обслуговувати клієнтів.
  • Спортсмен відзначив, що дуже зворушений і пишається тим, що паб називається його ім'ям. "Сили та мужності вам і вашій родині. Сподіваюсь, ми скоро відсвяткуємо вашу перемогу у вашому пабі", – додав Кантона.