Про це Кримському інформаційному агентству повідомила прес-секретар голови Верховної Ради АРК Оксана Корнійчук.

"Кримчани, в результаті неконституційного захоплення влади в Україні радикальними націоналістами за підтримки збройних бандформувань мир і спокій у Криму поставлено під загрозу", — йдеться у зверненні.

У зв’язку з цим ВР АРК ініціює проведення референдуму.

"Україна скочується до цілковитого хаосу, анархії та економічної катастрофи. У цих умовах Верховна Рада АРК як вищий представницький орган влади в АРК, спираючись на волевиявлення обрали його кримчан, приймає на себе всю відповідальність за долю Криму. (...) Переконані, що тільки проведення загальнокримського референдуму з питання удосконалення статусу автономії та розширення її повноважень дозволить кримчанам самим без зовнішнього тиску і диктату визначити майбутнє автономії", — додають у президії.

Нагадаємо, сьогодні вранці з'явилася інформація, що невідомі із зброєю захопили будівлю Ради Криму. Наразі над будівлями — російські прапори, а перед входом до будівлі — барикада з підручних предметів.

Згодом кореспондент "Центру журналістських розслідувань" повідомив, що міліція оточила центр Сімферополя: не пропускають пішоходів і транспорт, зокрема, громадський — тролейбуси від Центрального ринку до площі Леніна не їздять.