"Саме тому, у строгій відповідності до закону, оштрафували іншу компанію – конкурента, яка розповсюджувала наклеп. Який порушив конкурентне законодавство шляхом поширення неправдивих, неточних відомостей, пов'язаних з діяльністю конкурента – які завдали або могли завдати шкоди діловій репутації суб'єкта господарювання", – зазначив Голова Північного міжобласного територіального відділення Олексій Хмельницький.

Мова йде про рішення АМКУ щодо штрафу у розмірі 68 тисяч гривень накладеного на ПАТ "Айбокс Банк" за поширення недостовірної інформації про Global Money (зараз "Айбокс Банк" оскаржує цей штраф у суді, – ред.).

Хмельницький зазначив, що рішення комітету базується виключно на фактах і не зміниться від голосних пікетів, обурливих дзвінків чи публікацій політологів:

"За час роботи в АМКУ я вже почав звикати до спроб тиснути на рішення Північного тервідділення. Були пікети "ветеранів", були бандитські погрози в кабінеті. Вимога завжди була одна: "закрити очі" на закон. Сьогодні до колекції додався новий артефакт: звинувачення в "підтримці сепаратистів".

Водночас Голова Північного міжобласного територіального відділення АМКУ порадив ЗМІ та політологам виконувати закон, а не вдаватись до піарних заяв та поширення недостовірної інформації.

Раніше у GlobalMoney закликали громадські організації та ЗМІ не брати участі у атаках недобросовісних конкурентів та не поширювати неперевіреної інформації

Фінансова компанія "Глобал Мані" заснована в 2009 році, є власником першої в Україні ліцензії на обслуговування платежів без відкриття рахунка.