Якими курйозними подіями запам'ятався тиждень у Росії – дізнайтесь у програмі.

Зверніть увагу Вєсті Кремля: У Росії тимчасово заблокували Google Docs

Деменція Путіна

Російський президент Володимир Путін під час навчань "Захід-2021" здійснив так званий робочий політ разом з міністром оборони Сергієм Шойгу. Проте після посадки він ніби забув про це – Путін летів з Шойгу в одному літаку, але після приземлення все одно з ним привітався.

Лавров живе рахунком Дерипаски

Журналісти дізналися, хто платить главі міністерства закордонних справ Росії Сергію Лаврову за допомогу. Виявилося, чиновник живе коштом олігарха Олега Дерипаски.

Актуально Приватні екскурсії від Лаврова: як глава російського МЗС катає коханку світом

Мілонов знову потрапив у скандал

Російський депутат Віталій Мілонов знову потрапив у скандал. У Петербурзі в нього виник конфлікт з одним із кандидатів в муніципальні депутати. Відео сварки поширили у соцмережах.

Путін переплутав птахів

Володимир Путін під час відкриття меморіалу на березі Чудського озера переплутав диких лебедів з гусьми. Проте «попав» у правильну назву птахів він лише з третього разу, адже називав лебедів навіть журавлями.

Коні Жиріновського

Володимир Жиріновський прибув на з'їзд ЛДПР на трійці коней. Однак тварини злякались натовпу, в результаті чого трапився неприємний інцидент.

Комуністи Росії "спародіювали" Добкіна

Схожий на російського комуніста Геннадія Зюганова чоловік опублікував пародію на відомий ролик Дмитра Добкіна. На відео нібито Зюганов проводить зустріч з креативною групою і вислуховує пропозиції щодо залучення молодіжної аудиторії.

Повний випуск "Вєсті Кремля" за 18 вересня: дивіться відео