Справа про вбивство Нємцова

Версія про чеченський слід у справі про вбивство Бориса Нємцова розпадається немов пісочні замки. Підозрювані заявляють, що з них вибивали зізнання тортурами. У справі питань стає усе більшає.

Шевченко — у російському мундирі

Шевченкові дні відзначили і в Росії. Вже традиційно Москва заявила, мовляв, без неї Кобзар би не став Кобзарем. І взагалі, український поет ще подякувати має, що йому російська імперія так багато дала. Та от тільки російські ЗМІ чомусь не згадують, що саме завдяки російській імперії Кобзарю довелось з десяток років провести на засланні.

Ціни в Росії ростуть з рекордною швидкістю

Ціни на продукти з початку нового року встигли зрости майже на 6%, стверджує “Росстат”. Так швидко вони не піднімалися із 1999, коли Росія здавалось би переживала найважчу кризу в своїй сучасній історії.

Російські статисти підрахували, що найшвидше із продуктів дорожчає чай, на другому місці морожена риба. Також серед лідерів подорожчання цибуля, морква і олія.

Експеримент: тиждень лише російського ТБ

Що станеться із людиною, яку протягом тижня оточити лише російськими каналами. Відповідь знайшов американський письменник Гарі Штейнгарт.

Виходець із СРСР провів експеримент — терміном на 7 днів він замкнув себе в квартирі і дивився лише 3 російські канали. Наприкінці кожної доби проведеної віч-на-віч із голубим російським екраном Штейнгарт записував свої спостереження у щоденник.