Криптобіржа WhiteBIT запустила новий проєкт – U set the Level. Це інста-квартирник у форматі прямих етерів. Марафон проходитиме на офіційній сторінці інстаграм біржі.

До теми Найбільша криптобіржа Європи WhiteBIT уклала угоду про партнерство з Netflix

Відомо, що ефіри відбудуться 11 та 12 лютого о 19:00. Тут кожен зможе розібратись у цифрових активах, блокчейні та отримати подарунки за креатив. І, звичайно, повеселитися разом із гостями інста-квартирника.

Хто зі знаменитостей буде учасником інста-квартирника від WhiteBIT

Серед гостей випусків будуть топові українські селебріті:

  • Jerry Heil,
  • Даша Астаф'єва,
  • Микита Добринін,
  • Олексій Дурнєв,
  • Володимир Остапчук як ведучий,
  • а також зірки криптоіндустрії: CEO WhiteBIT Володимир Носов та CEO медіа Incrypted Іван Павловський.

"Під час війни більшість українців залишилися на життєвому розпутті, не знають, куди рухатися, як розвиватися, чим займатися. WhiteBIT хоче надихнути як криптоком’юніті, так і всіх українців. У центрі ідеї проєкту – людина, що обирає у своєму житті самостійно: рівень, стиль, ціль, ритм, мелодію. Саме тому компанія запросила тих, хто своїми діями та здобутками надихає та демонструє, що правила можна змінювати", – розповідають у WhiteBIT.

Чи буде в Дурнєва власний NFT? Як звучатиме нова пісня Jerry Heil та чи потрібно перекладати всі свої збереження в біткойн? Усе це й багато іншого розкажуть у новому форматі. А ще впродовж прямого ефіру розігруватимуть подарунки від WhiteBIT.

Що варто знати про WhiteBIT

WhiteBIT – найбільша європейська централізована криптобіржа родом з України, заснована у 2018 році. За 2022 рік компанія запустила велику кількість масштабних міжнародних проєктів, розширюючи криптоспільноту в усьому світі. Серед них – колаборація з Мінцифрою, Національною збірною України з футболу. А також власний токен – WhiteBIT Token, який дає змогу своїм власникам користуватися зниженими торговими комісіями та отримувати переваги за використання послуг біржі.

Основна команда криптобіржі – українці, більшість із міста Харкова. Сьогодні компанія налічує понад 700 фахівців. На біржі представлено понад 350 торгових пар, більш як 270 активів та 6 державних валют. Найвищий середньодобовий обсяг торгів становить понад 2,5 мільярда доларів.