Цей комплекс для нас особливий, з нього ми починаємо впровадження нашого нового фірмового стилю магазинів і кафе на АЗК. Наші споживачі, ймовірно, вже помітили, що в цьому році ми почали використовувати оновлений логотип компанії та новий фірмовий стиль, зокрема, при створенні нового сайту і мобільного застосування компанії. Розвиток магазинів і кафе є одним з пріоритетних напрямків для WOG, тому саме з них ми починаємо впровадження нового дизайну на АЗК, - зазначив директор департаменту маркетингу "ВОГ РІТЕЙЛ" Віталій Ткаченко.

Новий АЗК розташований за адресою: м.Харків, вул. Шевченка, 41. Загальний обсяг інвестицій у проект з урахуванням покупки земельної ділянки склав майже 16 млн грн.

Комплекс обладнаний 4 автозаправними колонками.

Асортимент нафтопродуктів складається з фірмових бензинів: 92 MUSTANG, 95 MUSTANG, а також бензину стандарту Євро-5 - A-95. Лінійка дизельного палива представлена ДТ MUSTANG і надсучасним ДТ MUSTANG +.

Інфраструктура автозаправного комплексу включає кафе з широким асортиментом страв і смачної кави, а також магазин супутніх товарів. Істотною відмінністю нового об'єкту від усіх існуючих АЗК мережі WOG є розмежування зон магазину та кафе, а також новий сучасний дизайн фасадів і приміщень.

Ми відокремили зону кафе і торгового залу для максимального комфорту наших клієнтів. До слова, в кафе можна спробувати нове фірмове меню, над створенням якого ми працювали майже півроку разом з провідними фахівцями, - додав Ткаченко.