Придбати все необхідне до новорічних свят можна в торговельних центрах (але зараз це не дуже безпечно) або замовити онлайн (хоча вибір товарів цього року не надто широкий). Але є й інший, альтернативний спосіб.

До теми Meest China – функціональний сервіс доставки товарів з Китаю: в чому його переваги

Де справді вигідно купувати товари до новорічних свят

Чи купували ви коли-небудь товари в Китаї? Якщо так, то точно знаєте про Аліекспресс – одну з найвідоміших платформ, що має багато прихильників в Україні. Щоправда, нещодавно інтернет-магазин зробив платну доставку посилок, очікувати які доводиться досить довго. До того ж товари приходять без перевірки.

Ми ж хочемо розказати про інші китайські маркетплейси, де вибір товарів значно більший, ніж на Аліекспресс, а ціна в кілька разів дешевша. До речі, товари з Китаю вже давно не поступаються якістю європейським та американським аналогам.

Ми вирішили надати кілька порад, як і де можна вигідно скупитися до новорічних свят в Китаї, скориставшися послугами української компанії Meest China, яка вже понад 6 років займається викупом та доставкою товарів з Піднебесної.

Окрім Аліекспрес в Китаї є й інші маркетплейси, де можна знайти багато цікавих товарів. Це Taobao, Tmall, 1688. Вони орієнтовані на внутрішньокитайський ринок. Тобто їх сайти мають виключно китайську мову інтерфейсу. Крім того, аби придбати там товари, необхідно обов’язково вказати адресу саме в Китаї. З цими маркетплейсами і працює компанія Meest China.

Як працює сервіс Meest China

Спершу ви реєструєтесь на сайті. Це можна зробити за посиланням. Далі можна приступати до покупок. Щоб шопитись безпосередньо на внутрішньокитайських маркетплейсах, при реєстрації потрібно вказати адресу складу Meest China в Китаї для доставки товарів. Коли вони прибудуть, їх потрібно буде зареєструвати через свій особистий кабінет, потім оформити та сплатити доставку в Україну. Звучить страшно, але Meest China потурбувалась і зробила на своєму сайті покрокові інструкції, як купувати на Taobao. Тут ви знайдете усю необхідну інформацію.

Але є й інший спосіб, який допоможе обійти ці складнощі. Можна купити товари до Нового року з бажаних маркетплейсів через платформу Meest China Shop – сервісу викупу товарів з Китаю від компанії Meest China. На їх сайті можна знайти потрібну категорію, обрати та замовити все, що вам подобається. Ось, наприклад, за посланням можна одразу перейти на категорію "товари до Різдва".

Чому вигідніше купувати через Meest China Shop:

  • Не потрібно розбиратися із тонкощами реєстрації та перекладу на китайських маркетплейсах.
  • Ви економите свій час на спілкуванні з китайськими продавцями.
  • Не займаєтесь самостійно викупом та розв'язанням складних питань у процесі покупки.
  • Не реєструєте самостійно товари на складі після їх прибуття.

Все це за вас зроблять співробітники Meest China Shop. Вам залишиться лише дочекатися товарів на складі, сформувати свою посилку та оплатити доставку в Україну. Допоможе у цьому покрокова інструкція "Як зареєструватися на Meest China Shop".

Додаткові можливості Meest China

До речі, з Meest China дуже вигідно можна розпочати бізнес на перепродажі товарів з Китаю, навіть тих же новорічних речей. Зараз це особливо актуально, оскільки цього року в Україні асортимент новорічних товарів не дуже великий, а ціни, навіть на те що є, кусаються. Meest China допомагає з викупом товарів з китайських маркетплейсів в необхідній кількості та організовує доставку в Україну.

У вас буде особистий менеджер, який допоможе на кожному етапі: від оформлення замовлення до отримання вантажу в Україні. Також не доведеться самостійно розбиратися із прорахунком тарифів на доставку чи митним оформленням, адже тут усе організовано "під ключ". До того ж Meest China надає усі необхідні документи для перепродажу товарів в Україні.

Не важливо, яким способом ви плануєте скуплятися в Китаї, це все одно буде значно вигідніше, ніж переплачувати, купуючи в Україні. Тим паче асортимент новорічних товарів, представлений на китайських маркетплейсах, дозволить вам обрати все, що душа забажає. Тут і подарунки, і святковий декор, і товари для дому.

До Нового року залишилось вже не так багато часу. Тож не зволікайте! Замовляйте подарунки та новорічний декор з Китаю та створюйте незабутню святкову атмосферу.