Будівництво випереджає терміни: як це можливо у сьогоднішній день

Повномасштабне вторгнення Росії 24 лютого 2022 року шокувало та дезорієнтувало всіх українців, а також команду БК "КОНТИНЕНТ". Однак після тижня багаточисленних нарад та обговорень у компанії прийняли рішення продовжувати будівництво всіх об'єктів, які були на цей момент. Водночас девелопер надав можливість усім клієнтам за їх бажанням призупинити оплати за договірними зобов’язаннями. А вже у квітні 2022 розпочали будівництво проєкту "КОНТИНЕНТ АРТ" на вулиці Джона Леннона.

"КОНТИНЕНТ АРТ" на вулиці Джона Леннона / Фото БК "КОНТИНЕНТ"

На сьогодні практично усі наші проєкти випереджають графіки будівництва до 3 місяців, інформація про це у розділі хід будівництва на нашому сайті. Зараз компанія готує під будівництво проєкти комфорт та преміум класу на нових локаціях Львова та інших областей України,
– додають у будівельній компанії "КОНТИНЕНТ".

Навіть попри складний час роботи тривають на усіх будівельних майданчиках / Фото БК "КОНТИНЕНТ"

Досвід 2022 року показав, що дуже ризиковано покладалися на інвестиційні кошти у веденні бізнесу, тому фінансування власним коштом усіх проєктів дозволило безперервно та якісно зводити будинки. Впродовж весни – літа 2022 року команда передала клієнтам у власність 2 будинки на 168 квартир, а загалом вже 960 квартир передано їх власникам лише в кварталі "КОНТИНЕНТ"!

Так, 2023 рік компанія розпочинає будівництвом нового 10 будинку в однойменному кварталі "КОНТИНЕНТ" по вулиці Трускавецькій, де у січні цього року ввели в експлуатацію будинок 6 черги.

Вартість квартир є дуже конкурентною на ринку Львова – від 28 000 грн/м.кв., а площі квартир від 36 до 95 м.кв. забезпечують великий вибір. Мінімальний перший внесок – від 30% вартості, а залишок безкоштовно без нарахування відсотків можна сплатити в період до 2 років. Деталі та умови купівлі – у відділах продажу.

Читайте також Кабмін змінив правила продажу квартир у новобудовах: як це вплине на ринок житла

Одна з головних переваг будівельної компанії "КОНТИНЕНТ" – розуміння потреб покупця

У 2017 році компанія розпочала один із найбільших на даний час своїх проєктів з однойменною назвою "КОНТИНЕНТ", який будується по вулиці Трускавецькій. Квартал має сучасний благоустрій, житлове та комерційне наповнення, просторі відстані між будинками та великий соціальний простір для мешканців.

Сьогодні будуються 4 житлові квартали / Фото БК "КОНТИНЕНТ"

Введено в експлуатацію вже 8 будинків / Фото БК "КОНТИНЕНТ"

Упродовж цих 2017-2022 років команда встигла попрацювати більш ніж над 25 проєктами. Серед них в експлуатацію введено 8 будинків, ще 6 новобудов очікують на отримання сертифіката готовності протягом 2023 – 2024 років. При цьому забудовник наголошує, що на різних стадіях проєктування перебувають ще 12 сучасних будинків та комплексів.

Особлива увага приділяється благоустрою території / Фото БК "КОНТИНЕНТ"

Зручне розташування проєктів, ціна та умови оплати привертають увагу інвесторів. Сучасний дизайн місць загального користування, якісні ліфти, благоустрій дитячих майданчиків, озеленення прибудинкової території, спортивні тренажери та вуличні меблі – все це складає комфортне і безпечне проживання мешканців у спроєктованих комплексах.

Сучасні майданчики для різного віку дітей та дорослих, футбольне поле та спортивні тренажери, тенісний стіл / Фото БК "КОНТИНЕНТ"

"Ми впевнені у перемозі України, тому без роздумів вкладаємо кошти у розвиток будівельної галузі та економіки нашої держави. Філософія нашої компанії – вчасне введення в експлуатацію, доступність, якість будівництва та лояльність до свого партнера, яким є кожен наш клієнт", – заявляють у БК "КОНТИНЕНТ".