Саме цю тезу впродовж 40 років діяльності доносить людям компанія Herbalife Nutrition. Тут переконані: аби кардинально змінити життя, запустити бізнес чи покращити власну форму, слід поставити перед собою чітку ціль. І якщо у вас є уявлення, яким ви бачите своє майбутнє, Herbalife Nutrition допоможе втілити це у реальність.

Читайте також Найбільша цінність України – це її люди, – Тетяна Серебряник

Новий старт із Herbalife Nutrition

Повномасштабна війна змінила життя кожного українця. Тисячі людей залишилися без джерел стабільного доходу. Багато хто виїхав за кордон і тепер мусить починати реалізацію з нуля. Інші – не можуть налагодити повноцінний робочий день через перебої електроенергії. Ситуацію ускладнює постійний стрес і тривога за майбутнє.

У цих сценаріях дуже легко впізнати себе. Проте, лиш одиниці знаходять сили перезапустити своє життя та впустити у нього нові можливості. Зокрема ті, що пропонує міжнародна компанія прямих продажів Herbalife Nutrition – світовий лідер в області збалансованого харчування.

Насамперед, йдеться про швидке освоєння ефективної стратегії продаж за готовою бізнес-моделлю, випробуваною на практиці впродовж десятиліть. У Herbalife Nutrition знають, як швидко розвинути необхідні навички, лідерські якості та, зрештою, надихнути кожного Партнера на стабільний розвиток. Це відбувається завдяки тренінгам, персональним наставникам та індивідуальній підтримці, якої так бракує у повсякденному житті.

Бізнес у Herbalife Nutrition будується шляхом багаторівневого маркетингу. Дохід Незалежних Партнерів формується на основі кількох сфер діяльності: консультацій, продажів та залучення інших людей у дистриб'юторську діяльність під їх опікою. Кожен Партнер працює на різних рівнях, який встановлюється відповідно до обсягу реалізованого товару та продуктивності їхньої команди. Паралельно діє програма бонусів та винагород.

Початкові витрати для старту діяльності є незначними. Як стверджують у компанії, не обов'язково купувати продукти або інструменти бізнесу, щоб досягти успіху у партнерстві з Herbalife Nutrition.

Herbalife Nutrition – це швидкий старт успішної кар'єри (1) / Фото Herbalife Nutrition

Переваги, які дає партнерство з Herbalife Nutrition

Партнери, які доєдналися до Herbalife Nutrition, розповідають, що початок їхнього бізнесу став відправною точкою до нового життя. Якщо раніше вони лише могли мріяти про стабільний дохід, хороший зовнішній вигляд, подорожі та справу свого життя, то зараз більшість із них отримали бажане.

Бізнес-можливості з Herbalife Nutrition: дивіться відео

Серед основних переваг роботи із компанією:

Підтримка форми. Історія багатьох дистриб'юторів Herbalife Nutrition розпочалася саме із бажання покращити фізичні показники, скинути вагу чи покращити самопочуття. Саме так на кухнях майбутніх Незалежних Партнерів та Лідерів компанії з’явилися протеїнові коктейлі й батончики, дієтичні добавки, енергетичні та фітнес-напої, засоби для догляду за шкірою і волоссям.

Змінюючись фізично, ці люди вдосконалювали й своє мислення. Згодом це дало свої плоди – із невпевнених у своїх силах працівників, підприємців та домогосподинь вони вийшли на рівень представників корпорації зі світовим ім'ям.

Можливість отримати нові знання. Шлях до партнерства у компанії розпочинається із зустрічей однодумців, безкоштовних тренінгів та семінарів, де кожен зможе отримати цікаву для себе інформацію.

Робота з будь-якої точки світу. Компанія Herbalife Nutrition працює в більш ніж 95 країнах світу. А це означає, що всі накопичені привілеї та статус українських Незалежних Партнерів, які були змушені покинути країну після 24 лютого, збереглися і за кордоном.

Це також свідчить й про цінності, яких дотримуються у компанії. Зокрема про те, що Herbalife Nutrition – це, перш за все, люди. Тому навіть у складній ситуації тут надають можливість дистриб’юторам продовжувати бізнес, заробляти та підтримувати своїх клієнтів.

Гнучкий графік. У Herbalife Nutrition вважають, що працювати потрібно із задоволенням та для задоволення. Тому тут немає норм робочих годин та чітко визначеного формату. Незалежний Партнер може обрати роботу онлайн чи офлайн й приділяти бізнесу стільки часу, скільки вважає за потрібне.

Робота (2) на себе та для себе. Люди, які співпрацюють із Herbalife Nutrition, зауважують, що у них з'явився час на себе, оскільки ніхто не купує їхній ресурс, не встановлює робочих графіків та не контролює виконаних норм. Це відкриває можливості для саморозвитку, зміцнення сім'ї, виховання дітей та покращення побуту.

Можливість стати Наставником для інших. Партнери Herbalife Nutrition не отримують стандартного кар'єрного росту. Утім, кожен, хто хоче стати частиною команди, здатен вирости у справжнього Наставника для молодшого покоління дилерів.

Подорожі та відпочинок на найкращих курортах світу (3). Робота – не все, чим живе людина. Це розуміють у Herbalife Nutrition. Кожен Незалежний Партнер відзначив, що після приєднання до справи, кількість його подорожей суттєво зросла. При чому, йдеться про найкращі курорти світу.

Крута команда. Тут вважають, що недостатньо бути крутим професіоналом. Не менш важливо знайти конект з людьми, з котрими будуєш бізнес. Тому в середовищі Herbalife Nutrition легко знайти однодумців.

Змінити своє життя можливо. Для цього потрібно лише наважитися та довірити організаційні процеси тим, хто знає, як працює бізнес.