Як розповіли самі переселенці 24 Каналу, сьогодні вони намагаються побудувати життя з нуля, однак через фінансові труднощі це не завжди просто. Саме тому NOVUS та Food for Ukraine вирішив покрити базову потребу цих людей та забезпечити їх харчовими продуктами.

Читайте також NOVUS передав понад 2,5 мільйона гривень на допомогу дітям із вродженими вадами серця

Ініціатива допомагає знизити фінансове навантаження на переселенців та забезпечити моральну підтримку

З початку повномасштабного вторгнення NOVUS долучився до активної допомоги найвразливішим категоріям населення. Однією з ініціатив стала підтримка дітей війни з особливими потребами.


Безпосередню участь у допомозі бере керівник благодійного фонду Food for Ukraine Неріус Удренас / Фото NOVUS

Як розповідають благодійники, цей напрям залишається одним із центральних у їхній діяльності, адже дає змогу знизити фінансове навантаження на сім’ї, які сьогодні опинилися у складних життєвих обставинах.

Ми приділяємо особливу увагу дітям, адже впевнені, що кожен з них має право на щасливе та безпечне дитинство. Сім'ї, які опікуються дітьми з інвалідністю, потребують нашої допомоги більше, ніж будь-коли. Наразі центр відвідує велика кількість дітей, що переїхали з зон активних бойових дій. Ми працюємо саме з цією групою. Підтримка харчовими продуктами дає змогу знизити фінансове навантаження на сім’ї та забезпечити моральну підтримку у важкий для країни час,
– розповів керівник благодійного фонду Food for Ukraine Неріус Удренас.


NOVUS забезпечує базові потреби сімей, які опікуються дітьми з інвалідністю / Фото NOVUS

NOVUS та Food for Ukraine допомагають внутрішньо переміщеним родинам зі столичного реабілітаційного центру: дивіться відео

Сім'ї, що відвідують столичний реабілітаційний центр для дітей з інвалідністю, вдячні за таку підтримку. Серед них – родина маленького Платона. У 2014 році його батьки переїхали з рідного Донецька до Миколаєва. А вже під час повномасштабного вторгнення були вимушені знову починати життя з нуля. Цього разу – у Києві.

Було стабільне життя, а зараз це труднощі. Це квартира, продукти, одяг. Звичайно, це все відзначається на доходах сім'ї,
– розповідає Карина Корченко, якій доводиться вже втретє обживатися у новому місті.

Карина каже, що підтримка благодійників дуже потрібна, адже знайти роботу на новому місці важко. Ситуацію ускладнює й те, що більшість часу жінка проводить на заняттях з Платоном.

Схожими думками ділиться родина маленького Артема. Ще у лютому 2022 року він з батьками та двома братами покинув рідний Мелітополь.

Важливо, тому що дуже багато йде грошей на продукти, а це (продуктові набори NOVUS, – 24 Канал) значно покриває наші витрати,
– додає переселенка із Мелітополя Ірина Дрозд.

Продуктові набори від NOVUS та Food for Ukraine містять повноцінний раціон для усієї родини. Одного такого пакунка на родину з чотирьох осіб вистачає до двох тижнів.

NOVUS та Food for Ukraine передали вже понад 360 тисяч продуктових наборів українцям / Фото NOVUS

Наразі мережа супермаркетів передала вже понад 360 тисяч продуктових наборів українцям, які постраждали від російської агресії. На цю ініціативу компанія виділила більше ніж 65 мільйонів гривень.

Сьогодні допомога сім'ям, які опікуються дітьми з інвалідністю, – не єдина програма NOVUS, націлена на покращення добробуту наймолодших українців. Паралельно мережа супермаркетів працює над проєктом "Велике маленьке серце". За час його існування було зібрано 2 594 900 гривень на закупівлю обладнання для Національного інституту серцево-судинної хірургії імені Миколи Амосова. Придбані апарати вже допомагають наймолодшим пацієнтам із вродженими вадами серця.

Долучитися до допомоги сьогодні може кожен. Для цього необхідно придбати наліпку-серце у найближчому до вас супермаркеті NOVUS. А до 3 травня діє додаткова опція: купуючи товар, маркований спеціальною позначкою, ви перераховуєте одну гривню на нове життєвонеобхідне обладнання.