Телевізор — подарунок значний. Причому новий телевізор оцінять не лише любителі поклацати каналами та переглянути новини. Сучасні телевізори – повноцінні медіацентри. Вони легко підключаються до інтернету і ви зможете швидко знайти останні серії улюбленого серіалу, вибрати кіно на вечір або мультики для дитини.

До телевізора можна підключити ігрову приставку або ПК та максимально зануритися у віртуальний світ: величезне зображення, яскраві кольори – нові відчуття для геймерів.

Як правильно вибрати телевізор

Важливим параметром є роздільна здатність екрана. Вона впливає на якість картинки: чіткість, деталізацію (хороше сприйняття оком навіть дрібних елементів зображення), кольоропередачу, яскравість кольорів (насиченість, глибина), відсутність видимих ​​колірних переходів і колірних відблисків. Вибір роздільної здатності залежить від того, що ви плануєте дивитися. HD (1280×720) та Full HD (1920×1080) ідеально підходить для перегляду ефірних ТВ-каналів. UHD або 4K (3840×2160) чи 8K Ultra HD оптимальні для відео з YouTube, фільмів, серіалів та ігор.

Якщо ви хочете підключити до телевізора зовнішні пристрої (наприклад, жорсткий диск, флешку, клавіатуру, мишу), зверніть увагу на наявність та кількість USB та HDMI роз'ємів. Телевізор повинен швидко відгукнутися на підключення зовнішніх пристроїв.

Покупка хорошого телевізор на Новий рік може забезпечити успіх свята на 90%. А щоб не перейматися за якість рекомендуємо безпрограшний варіант – телевізори LG NanoCell.

Що таке NanoCell

Секрет дисплеїв LG NanoCell ховається у використанні додаткового шару поглинача світла з частинками розміром в 1 нанометр. По суті, завдяки цьому шару відбувається фільтрація колірного спектра, а наночастинки забезпечують чисті відтінки та яскраві кольори.

Технологія помітно покращує передачу кольору, значно розширюючи динамічний діапазон. Завдяки 100% постійності кольорів телевізори LG забезпечують яскраві кольори та точно передають зображення під широким кутом огляду. Це значить, що ви можете зручно розташуватися всією родиною та насолоджуватися високою якістю зображення незалежно від того, яке місце виберете.

Завдяки технології Full Array Dimming забезпечується точніше керування підсвічуванням, завдяки чому чорні кольори виглядають глибшими навіть на найбільших екранах телевізорів. Це значить, що телевізори LG з надвеликим екраном відрізняються кращою деталізацією та глибиною зображення на всій площі дисплея.

Вишуканий дизайн

Телевізор завжди є частиною інтер'єру, тож його дизайн – важливий елемент, на який справді варто звернути увагу. Моделі LG з технологією NanoCell мають витончений та мінімалістичний дизайн, який стане родзинкою будь-якого інтер’єру.

Новий досвід для геймерів

Відеоігри є чималим рушієм технічного прогресу, адже вони стрімко розвиваються та потребують все більших ресурсів, як від ПК чи консолей, так і від телевізорів. Тож сьогодні вже не достатньо звичайної панелі та кількох режимів налаштувань – справді якісний телевізор повинен володіти адаптивним режимом.

Такий режим є у телевізорів LG NanoCell і називається він Game Optimizer. Він оптимізує налаштування для різних жанрів ігор, зокрема FPS, RPG та RTS. Геймери отримують централізований доступ до всіх налаштувань для зручнішого керування зображенням і звуком. Крім того, можна вмикати й вимикати технології VRR та AMD FreeSync. Завдяки цьому додатковому рівню контролю ігри відтворюватимуться чіткіше й плавніше, а затримки, мерехтіння й розриви траплятимуться значно рідше.

Обирайте свій ідеальний NanoCell

Якщо ви у пошуках якісного телевізора та не знаєте, якого виробника вибрати, радимо звернути увагу на лінійку телевізорів NanoCell 2021 року від компанії LG Electronics, світового лідера в галузі інноваційних технологій.

Телевізори LG з технологією NanoCell забезпечують максимальну якість зображення, ідеальне звучання та повне занурення, а дизайн робить кожну з моделей витвором мистецтва, яка стане окрасою будь-якого інтер'єру.

Телевізори LG NanoCell мають усе необхідне і навіть більше, щоб ви змогли отримати максимально якісний ігровий досвід використовуючи чи то консолі Xbox Series X/S, PlayStation 5, чи персональний комп’ютер.

Модельний ряд телевізорів LG з технологією NanoCell підтримують Netflix та Apple TV. Тож ви зможете дивитись улюблені фільми, телешоу й документальне кіно з високою якістю зображення та ефектом присутності, а надвеликий екран забезпечує кінематографічну якість прямо у вашій спальні.

Обрати свій ідеальний телевізор на базі революційної технології NanoCell можна за цим посиланням. Підберіть свій ідеальний розмір та дизайн і насолоджуйтеся максимальною якістю зображення та звучання. Телевізори LG NanoCell ідеальний подарунок як для себе, так для ваших найдорожчих людей.