Перейнявшись українським духом, наставник збірної України з футболу навіть заговорив щирою "солов’їною", що з ним трапляється вкрай рідко. Перед поїздкою на Батьківщину, де в середині листопада головна команда країни гратиме черговий матч відбору до чемпіонату світу, Андрій Шевченко зустрівся з британською діаспорою.

Протягом багатьох років, ще граючи футболістом, завжди українська діаспора представляла на стадіонах найбільшу аудиторію для нас,
– розповів тренер збірної України Андрій Шевченко.

На зустріч з легендарним гравцем, а нині тренером, в один з лондонських парків прийшли і представники британського відділення організації "Пласт". Британські українці, як можуть, підтримують Україну в цей важкий час.

Особливо зустрічі раділи дітлахи. Для них Шевченко організував кілька майстер-класів. Батьки їх везли з усієї Британії.

Діаспоряни залюбки брали автографи та робили фото на пам’ять з легендою. Пластуни подарували Шевченку спеціальний светр Лондонської станиці. Так вони називають місцеві регіональні відділення скаутської організації. Головний тренер збірної в боргу теж не залишився.

Врешті задоволеними залишились і Шевченко, і пластуни. А "Пласт" вкотре показав, як поєднує мільйони українців по всьому світу.

Читайте також: Як активісти відроджують першого футбольного чемпіона України