Співець “русского мира” і федералізації Олександр Єфремов живе не у буремному Луганську, а у Києві, в елітному житловому масиві “Новопечерські Липки”, на Драгомирова, 16, в апартаментах площею понад 350 квадратних метрів.

На окупованих територіях процвітає бізнес "спеціальних посередників", які за окрему платню готові взяти на себе проблеми із реєстрації та оформлення соціальних виплат для мешканців тимчасово захоплених територій там, де виконується українське законодавство. Цими послугамо радо та успішно користуються також бойовики.

Тим часом, після початку бойових дій на сході Україна понад півроку фінансувала діяльність органів влади на окупованих територіях. Усім посадовцям нараховувалася зарплатня і стаж із доплатами за категорію. Керівництво області визнає, що проблема не вирішена повністю і досі.

Уже майже півроку Родіон живе за рахунок допомоги друзів. У компенсації за втрату працездатності, як пораненому в бою захиснику України, йому відмовили.

Чому українська держава подекуди забуває про тих, хто її захищає, але без вагань допомагає тим, хто її руйнує? Про це – у сюжеті "Слідство.Інфо".

Дивіться також: Журналісти з'ясували, де переховується одіозна екс-заступниця начальника Одеської митниці