Піаніст творить музику, яку окрім нього ніхто не може повторити. У свої 68 років його пальці здатні видати 14 нот за секунду, при чому – це тільки однією рукою. Він навіть вигадав назву для своєї техніки – "безперервна музика".

Читайте також: Хлопець з Тернопільщини, який зумів стати батьком зірок Голлівуду

У такому темпі він може грати годинами. І справа тут не тільки у швидкості. Для Любомира піаніст – це такий же воїн кун-фу або тай-чі. Аби досягти такої швидкості, тіло повинне стати м'яким, немов вода. Він не контролює пальці, він не напружує їх. Під час гри він їх навіть не відчуває.

Любомир народився у Мюнхені в сім'ї емігрантів із західної України, які тікали від переслідувань комуністичного режиму. Далі переїхали в Канаду. На піаніно майбутнього музиканта навчила грати мама.

Читайте також: Як радянська влада знищила український Голлівуд

Робота в Паризькій опері допомогла піаністові виробити власний стиль. Він акомпонував знаній танцівниці, вчився музикою реагувати на рухи її тіла, миттєво вигадувати нові мелодії.

Перед музикантом ніколи не стоять ноти. В голові музикант тримає тисячі комбінацій мелодій, а підглядати немає часу. У 1985 він встановив світовий рекорд – за секунду зіграв 19 нот – це більше ніж може сприйняти людське вухо.

Читайте також: Український актор, що зіграв у Голлівуді більше 100 ролей

Тривалий час професійні музиканти від нього відвертались. Живучи в Парижі піаніст ледь зводив кінці з кінцями.

З часом кількість прихильників зростала. Навіть серед відомих музикантів. Вони зрозуміли, що грати як він вони вже не навчаться, але ця музика повинна бути відома.

Так, сивобородого 60-літнього українця почали запрошувати на фестивалі і телевізійні шоу. Він і радіє, і водночас сумно констатує, що навряд чи встигне передати комусь свою техніку.