Мікроплеєр Split

По суті, це два незалежні навушники. Кожен з них має по 256 мегабайт пам'яті і власну батарею, ємкості якої вистачає на 3-4 години роботи. Втім, ці навушнички не мають ні Bluetooth, ні Wi-Fi для зв'язку між собою. Як же вони працюють?

Якщо плеєр не використовується, навушники зберігаються примагніченими один до одного. Розрив цього зв'язку запускає лічильники.

Саме завдяки початковій синхронізації музика запускається одночасно в обох навушниках, без затримок.

На мікроплаті правого апарата є крихітний акселерометр. Якщо по ньому постукати, то він відправить радіо-сигнал лівому компаньйону і зупинить музику. Або навпаки - відновить програвання. За схожим принципом можна змінити треки і регулювати гучність - потрібно клацнути зубами.

Мікроплеєр Split представили на сайті для збору коштів Kickstarter. Розробникам потрібно півмільйона доларів для початку серійного виробництва новинки.

Кожен, хто пожертвує проекту від $155, отримає апарат вже навесні наступного року.

Собівартість Galaxy Note 3

Samsung Galaxy Note 3 насправді коштує вчетверо дешевше, аніж за нього просять! Новий планшетофон продають на українському ринку за ціною $950. Однак апаратні частини, збірка та тестування одного такого девайсу обходиться Samsung лише у $232,5.

Найдорожчою деталлю виявився 5.7-дюймовий дисплей. Його ціна - $60. На другому місці - 4-ядерний процесор, який коштує $49,5.

Далі - 13-мегапіксельна камера за $15, радіомодуль - теж за $15 і вбудована флеш-пам'ять на 32 або 64 гігабайти. Ціна - $14. Всі інші деталі коштують не більше $10. Збірка і тестування обходяться компанії загалом у $13.