Пряма трансляція на
Останні випуски

Як співробітник МВС їздить на фейкових номерних знаках: резонансне розслідування

У селі Хотянівка стоїть скромний будинок на 360 квадратних метрів Івана Вікторовича Наумова, очільника Департаменту управління майном національної поліції.

До воріт будинку у понеділок. 23 листопада, під’їжджає синя Toyota, яка є робочою автівкою Нацполіції. Згідно з законом, вона повинна бути лише для службового користування. Вона заїжджає у двір, забирає пасажирів та їде до Києва. Через годину до помешкання під'їжджає сірий Volkswagen, який теж для робочих цілей.

Впродовж кількох тижнів журналісти регулярно спостерігали службову Toyota Нацполіції. Єдиний у будинку, хто має право нею користуватися – Наумов – не користується автомобілем.

Читайте також: Хто нажився на дороговартісному проекті "Стіна": журналістське розслідування

Службовий водій Наумова займається тим, що тримає для шефа вигідне місце на стоянці перед входом в Департамент. Головний поліцейський завгосп їздить на роботу на білому Chrysler. Цієї автівки немає у декларації Наумова. Незадеклароване авто їздить по місту на незадекларованих номерах. У базі МВС такі номера не значиться – це або підробка, або номери для прикриття.

Одразу після приїзду Наумова знімальна група зафіксувала, як водій Наумова змінює номерні знаки на справжні. На нових номерах справді зареєстрований Chrysler, проте не на Наумова. Власником авто є Олег Кошель.

Іван Наумов на запитання чому стоять фейкові номера відповів, що це службовий автомобіль і взагалі він не знає. У письмовій відповіді Наумов заявив, що Олег Кошель не є його родичем та його родини.

Про тещу Наумова Тетяну Зачиняєву та її розкішну автівку – дивіться у журналістському розслідуванні програми "Наші гроші з Денисом Бігусом".

powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Коментарі