Українці радіють, що "Дніпро" вийшов у фінал Ліги Європи. Адже востаннє Україна мала нагоду поборотися у фіналі за таку високу нагороду ще 6 років тому. Тож не обходиться без мемів і дотепних постів.

З перемогою вітають і політики, і співаки, і пересічні українці. Одними з перших Україну з виходом у фінал Ліги Європи привітали президент Петро Порошенко у своєму Facebook.

Браво, ФК "Дніпро"! Вітаю з перемогою та виходом до фіналу Ліги Європи!Слава Україні!

Posted by Петро Порошенко on 14 травня 2015 р.

А також музикант Святослав Вакарчук у своєму Twitter.

І журналіст Віталій Сич у своєму Facebook.

Невероятно! Днепр в финале Лиги Европы! И я не могу сказать, что не по игре. Красавцы, парни. Упертая и качественная команда. Финал теперь в Варшаве против Севильи.

Posted by Виталий Сыч on 14 травня 2015 р.

Радіючи, українці не забули про воїнів АТО. Саме їм тренер "Дніпра" Мирон Маркевич і присвятив перемогу. За що миттєво став героєм соцмереж.

Тема АТО була постійно присутня і на полі. Так, на трибунах розгорнули банер з логотипом полку "Азов". А серед вболівальників "Наполі" помітили провокаторів – вони тримали прапор Росії. На щастя, на провокації ніхто не відреагував.

Після матчу сотні вболівальників вибігли на поле стадіону "Олімпійський". Частина з них спробувала атакувати трибуни з фанами "Наполі". Та більшість просто раділа перемозі. Радіють не тільки вболівальники – футболісти "Дніпра" після матчу від радості виконували мало не ритуальні танці.

Здивувала реакція Росії – там знайшлися журналісти, які раділи перемозі "Дніпра". Коментатор Олексій Андронов у Фейсбуці написав, що вихід у фінал Ліги Європи – найкращий привіт усім сепаратистам. У Варшаві Андронов бажає Україні виграти.

А вообще Днепр в финале - это лучший привет всяким Новороссиям и их Моторолам. То, что надолго потерял Донбасс - вот оно...

Posted by Alexey Andronov on 14 травня 2015 р.

Щоправда, російські ЗМІ та їхні працівники сильно від пропагандистських канонів відійти не змогли. Інший коментатор НТВ, Георгій Черданцев, запостив, що Лігу Європи через "Дніпро" вже пора закривати.

Нагадаємо, дніпропетровський "Дніпро" за сумою двох матчів здобув перемогу над неаполітанським "Наполі", що дозволило команді Маркевича вийти у фінал Ліги Європи.