Про це повідомив сайт "Крим.Реалії".

Читайте також: Першотравневий мітинг у Харкові: учасників облили кефіром, на події засвітилася фанатка "ХНР"

По центральному проспекту Кірова від площі Леніна до Совєтської пройшли активісти з прапорами Росії й анексованого Криму, вигукуючи першотравневі гасла Радянського періоду. Учасників демонстрації вітали призначені Кремлем місцеві керівники – Сергій Аксьонов і Володимир Константинов.


Першотравневий мітинг в Сімферополі

Свято дуже важливе: людина праці – це людина майбутнього. Якщо ми зробимо так, що будівельник, маляр, кухар пишатимуться своєю роботою, то будуть вирішені багато питань,
– сказав у своїй промові Константинов.

У Севастополі також відбувся величезний першотравневий мітинг, який був розбитий на кілька колон. Найчисельнішою була колона комуністів – з піонерами і комсомольцями.


Першотравневий марш в Севастополі

Перед демонстрацією з гучномовців міста транслювали радянські і російські патріотичні пісні. Демонстранти тримали в руках плакати з написами: "Путін, ми з тобою", "Працюємо для процвітання Росії", "Годі плакати, організовуйтесь", "Врятуйте тварин", "Флоту – бойову готовність, цивільному персоналу – гідну зарплату".

У містах анексованого Росією Криму 1 травня відзначають День міжнародної солідарності трудящих.

Нагадаємо, В Одесі біля Оперного театру кілька десятків проросійських активістів, здебільшого люди похилого віку та пенсіонери, провели приурочений до 1 травня мітинг. Учасники акції вимагали підвищення зарплат, зниження тарифів, гідних пенсій.