Скандальні законопроекти, сумнівні тендери, переділи сфер впливу екс-президент України та його соратники обговорювали у штаб-квартирі Віктора Януковича. Офіс розташовувався в непримітному будинку в центральній частині столиці з вивіскою "Зоряний". Спершу штаб-квартиру "Партії регіонів" очолював Андрій Кравець, а згодом – його дружина Марина Пелих. Обидвоє соратників Віктора Януковича втекли у лютому 2014 року. Тоді "Зоряний" зайняли активісти Майдану, відтак журналісти отримали доступ до таємних записів регіоналів.

Згідно з документами, Андрій Кравець займався широким спектром господарських питань: від забезпечення резиденції екс-президента їжею та напоями до відчуження цього майна. Цих доказів повинно було вистачити до переслідування за кримінальні злочини, проте влітку 2014 року соратник Януковича повернувся до України та дав інтерв'ю вітчизняному виданню.

Жодного стосунку до цієї будівлі ми не мали. Я був директором "Зоряного", потім вона була очільником. "Зоряний" – то чиясь власність, я не знаю. Зараз там живуть якісь люди, грабують його. Меблі вивезені. Грабують, захоплюють, торгують цим "Зоряним",
– заявив Андрій Кравець.

Кравець з дружиною не тільки оминули лаву підсудних, а й залишили численну нерухомість у своїй власності. Скандально відомий "Зоряний", яким управляли поплічники Януковича, не повернули державі, як того вимагали активісти та прокуратура. Будинок кінотеатру, що розташований у центрі столиці, перепродали фірмі "Фуд ріелті", одним із засновників якої є Віктор Шустер – помічник нардепа Максима Полякова.

Окрім "Зоряного", у подружжя Кравців не відібрали елітний маєток у Пущі-Водиці, зведений між державними санаторіями, де, за паперами, завгоспу Януковича виділили лише дві кімнати. Вцілів і численний сімейний бізнес.

Як процвітає сімейний бізнес подружжя Кравців – дивіться у програмі журналістських розслідувань "Слідство. Інфо".