Сьогодні чи не кожен великий музей може похвалитися сайтом зі збірками експонатів, життєписами художників і безліччю іншої корисної інформації. Та ніж читати нудні лекції, куди цікавіше самому поблукати музейними коридорами. Таку можливість всім охочим надала компанія Google. Ще 2011 року вона започаткувала грандіозний проект, який відчинив віртуальні двері до найвідоміших музеїв планети.

Фахівці компанії провели кропітку роботу. Вони перенесли в галереї свою технологію Google Street View. З її допомогою можна легко пересуватись у просторі – переходити із зали до зали, підходити до картин та розглядати їх під різним кутом.

Читайте також: ТОП-6 цікавих і розвиваючих додатків для смартфона, які сподобаються дітям

До речі, крім прогулянок коридорами, Google зробив доступною ще одну вкрай важливу опцію. Перегляд окремих картин у надвисокій роздільній здатності. Така репродукція в гігапіксельному форматі дозволяє розгледіти найтонші мазки художника і навіть побачити мікротріщини полотна.

Відвідини музеїв онлайн мають й ряд інших переваг. Більше не потрібно гаяти час на стояння у чергах чи боротися з натовпами туристів за місце під сонцем. Крім цього, віртуальні музеї доступні цілодобово, тож заходьте хоч вдень, хоч вночі.

Працівники музеїв не бояться, що сучасні технології позбавлять їх гостей. А навіть навпаки. Статистика свідчить, що закохавшись в шедевр в інтернеті, справжні поціновувачі прагнуть насолодитись ним і в живу.

Читайте також: ТОП-5 зірок, які здобули славу за допомогою YouTube

Як бачимо, можливості для знайомства з прекрасним в сучасному світі безмежні. Тож підключайте високошвидкісний 3G від Київстар і вирушайте в мандри найкрасивішими музеями світу. Послуга доступна 24 години на добу, тож двері всіх музеїв завжди відкриті принаймні онлайн.