Обидва концепт-кари найперше вражають своїм виглядом. Прототипи майбутніх автомобілів розробили, аби показати нові технології, стиль та дизайн.

Концепт-кар від Rolls-Royce

Rolls-Royce 103EX вражає не тільки своїм дизайном, а й функціями. Двигуни тут розташовані у ступицях коліс. Тож багажник знаходиться під капотом, і після прибуття на місце автоматично відкривається. Концепт укомплектований навіть парою валіз.

У салон можна потрапити через каретні двері. Всередині розташований великий шовковий диван. А перед ним – дисплей, який стає прозорим, коли гасне.

А за комфорт у автомобілі відповідатиме "Елеанора" – це вбудований комп’ютер. "Елеанора" візьме на себе всі турботи: піджене автомобіль до під’їзду, складе оптимальний маршрут, нагадає про заплановані зустрічі.

Подейкують, що статуетка "Дух екстазу", яка прикрашає капоти Rolls-Royce – це маленька копія Елеанори Торнтон. Цю жінку знав один із засновників бренду.

Концепт-кар від MINI

Цей концепт-кар теж виглядає футуристично, хоча в його рисах все одно проглядається MINI. Автомобіль також обладнано автономним режимом. Коли вмикається атвопілот, кермо та педалі переміщуються в центр, щоб водій міг витягнути ноги і відкинутись на кріслі.

Цей МІNI теж має цифровий інтелект.

Щоправда, серійним прототип не стане. Його створили лише для демонстрації стилю та дизайну майбутніх моделей цього бренду.

А от Rolls-Royce таки може вийти на ринок. Щоправда, як кажуть у компанії, не раніше 2040 року.

Читайте також: Ілон Маск передрік початок ери безпілотних авто