Однак, це не стало приводом відмовитися від встановлення наземних рекордів швидкості. Як тоді, так і до сьогодні, цим займаються на спеціально обладнаних трасах. Найпопулярніше місце у світі, де регулярно оновлюють рекорди швидкості – соляне озеро Бонневіль, що в Юті, США.

Озеро швидкості – це рівна соляна поверхня, яка дозволяє спеціальним транспортним засобам розвивати швидкість понад 1000 кілометрів на годину.

Читайте також: Жак-Ів Кусто: стиль моряка в житті і на воді

Саме тут розгортаються найважливіші події легендарного фільму "Найшвидший Індіан" із Ентоні Хопкінсом у головній ролі. Його персонаж – бувалий гонщик Берт Монро – існував насправді. На озері Бонневіль у 1960 роках він встановив одразу 2 світових рекорди на своєму байку старої моделі, але із власними інженерними вдосконаленнями.

Якщо ви відчуваєте пристрасть до швидкості та аромату палених шин у поєднанні із запахом солі, то вам обов'язково, хоча б раз у житті, треба побувати в Бонневілі.

Поганяти на соляному "треку" може кожен охочий. Приїхати можна практично на будь-якому транспортному засобі з будь-якою кількістю коліс і будь-яким типом двигуна. Для кожного монстра обов'язково знайдеться відповідна категорія і клас.

Більшість автомобілів і мотоциклів, що беруть участь у заїздах, створені їхніми господарями за власними кресленнями.

Щоб дізнатись більше про легендарний Бонневіль – дивіться свіжий випуск програми MStyle.