Запорізька волонтерка показала нове обладнання для бійців 55-ї артбригади. Необхідний артилеристам далекомір днями вона передасть військовим. Невеличкий прилад коштує трохи менше придбаного місяцем раніше екскаватора, який вже допомагає запоріжцям готувати укріплення в зоні АТО.

Сотні тисяч, які жертвують на допомогу армії, потрібно витрачати дуже відповідально, каже волонтер. Тому на організацію і придбання найнеобхіднішого йде практично весь вільний час.

Військові підшефної 55-ї артилерійської бригади кажуть, вже не уявляють своєї служби без Каті. Наскільки загроза згуртувала український народ — чудово знає солдат та історик Геннадій Харченко. До війни він не був знайомим з Катериною.

Читайте також: Як ідентифікують тіла бійців за допомогою аналізу ДНК

Мобілізований художник Павло Марценюк познайомився з Катериною у липні в перші дні перебування у війську. Та допомога армії має й інший бік.

Попри те, що лише у березні Катерина вийшла з декретної відпустки, багато часу з 7-річним синочком та 3-річною донечкою проводити не може. Все це, каже Катерина, заради єдиної мети – щоб діти жили в мирі.